Privātuma politika

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SIA “Hansa Interactive” - iepazīšanās portāls otrapuse, turpmāk tekstā - Portāls, Reģ. Nr. 50103237861, adrese: Rīga, Brīvības gatve 195 - 22, 1039; elektroniskā pasta adrese: [email protected]; nodrošina apmeklētāju personas datu aizsardzību atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Portāls ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

Reģistrējoties Portālā Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei www.otrapuse.lv datu bāzē.

Portāla ietvaros personu dati tiek apstrādāti, ievērojot konfidencialitātes prasības un rūpējoties par mūsu rīcībā esošo datu drošību. Tiek izmantoti dažādi drošības pasākumi, lai nepieļautu nesankcionētu piekļuvi lietotāju datiem, datu izpaušanu vai citu neatbilstošu personu datu izmantošanu. Tiek nodrošināta pienācīga datu informācijas apstrāde, uzglabāšana, datu integritāte ar atbilstošu drošības līmeni. Pielietotie drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti, atbilstoši valstī izvirzītajām prasībām, kā arī, tiek ievēroti atbilstoši datu aizsardzības drošības pasākumi.

Kādu informāciju iegūstam no lietotājiem?

Reģistrējoties Portālā tiek apstrādāta tāda informācija kā: reģistrēšanās laiks, e-pasta adrese, tālruņa numurs, lietotāja norādītais vārds, dzimums, dzīvesvietas valsts, pilsēta, dzimšanas dati. Pēc reģistrācijas profilu ir iespējams papildināt ar profila bildi, galerijas bildēm, “Anketu”, kurā pēc izvēles tiek norādīta vispārīga informācija par sevi, savām interesēm, dzīvesveidu, hobijiem un merķiem portālā u.c.

Tiek atpazīta ierīce, no kuras tiek izmantots Portāls, operētājsistēma, interneta pārlūks, IP adrese, sīkdatnes, pieslēgšanās laiks un ilgums, pēdējā aktivitāte portālā, mobilo sakaru operators (ja lietotājs iegādājies abonementu ar īsziņas palīdzību), ierīces atrašanās vieta (ja lietotājs izmanto meklēšanas funkciju "Tuvākie" un dod piekļuvi savai atrašanās vietai), piesaistītie telefona numuri, maksājuma veids (piemēram, sms, iTunes, banklink, u.c.) un informatīvi dati, kas saistīti ar maksājuma darījumiem. Tiek apstrādāta informācija, par lietotājiem, ar kuriem tiek komunicēts, uzsāktas vai komentētas diskusijas sadaļā “Tērzētava”. Tiek apstrādāta informācija no trešo pušu mājas lapām, ielogojoties portālā caur facebook.com, draugiem.lv, google+, vk.com.

Aplikācijā dati par Jūsu veiktajām darbībām apkopotā veidā var tikt nosūtīti trešajām pusēm statistikas apkopošanas un kļūdu atsekošanas nolūkos.

Kādam nolūkam tiek izmantota apstrādātā informācija?

Jūsu privātums un datu aizsardzība mums ir svarīga. Informācija, kas tiek iegūta par portāla lietotājiem, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim. Lai nodrošinātu iespēju izmantot portāla pakalpojumus, veicinātu kvalitāti, uzlabojumus, nodrošināt drošu interneta vidi, novērst ļaunprātīgu darbību portālā, aizsargāt pušu intereses, ja nepieciešams, sniegtu informāciju un atbildētu uz jautājumiem u.c.

Kā citi redz lietotāja informāciju?

Citiem portāla lietotājiem ir pieejama šāda publiska informācija: lietotāja norādītais vārds, vecums, dzīvesvieta, vispārīga informācija, kas aizpildīta sadaļā “Anketa”, pievienotās fotogrāfijas, pēdējais portāla apmeklējuma laiks. Tāpat sadaļā “Meklētājs” ir iespēja atlasīt citu lietotāju, pēc profilā norādītās informācijas. Sadaļā “Statistika” ir iespējams redzēt, kuri citi lietotāji ir apskatījusi Tavu profilu. Publiskais saturs ir pieejams izmanojot Portālu pilnajā web versijā un aplikācijā.

Kā tiek apstrādāti personas dati?

Dati var tikt apstrādāti gan apkopotā veidā, gan individuāli, piemēram, statistikas apstrādei, piedāvajuma izveidei u.c. Portāla rīcībā esošie personas dati ir uzskatāmi par ierobežotas pieejamības informāciju un trešajām personām izpaužami tikai noslēgtajos līgumos noteiktajos gadījumos, kārtībā un apmērā, lai nodrošinātu kvalitatīvu Portāla darbību un izmantotu SMS abonēšanas pakalpojumus. Nododot personas datus portāla līgumpartneriem (neatkarīgiem pārziņiem), līgumos tiek iestrādātas papildus normas attiecībā uz personas datu apstrādi.

Dati var tikt nodoti tiesībsargājošajām instancēm, ja konstatēti likumu pārkāpumi.

Kad dati tiek dzēsti?

Saņemot lietotāja lūgumu dzēst personīgos datus, tie tiek dzēsti 2 nedēļu laikā, kopš pieprasījuma brīža. Ja profils no Portāla tiek dzēsts, dati nebūs pieejami citiem lietotājiem, tomēr Portāla sistēmā dati saglabājas līdz 3 menešiem, kopš dzēšanās brīža. Dzēsta profila dati var tikt apstrādāti, ja to pieprasa tiesībsargājošas instances. Dzēšot profilu, neliela daļa datu var saglabāties datubāzē, lai nodrošinātu kvalitatīvu Portāla darbību. Lietotājam ir tiesības pieprasīt informāciju par visiem saviem personīgajiem datiem, kas glabājas Portāla datubāzē. Gadījumā, ja lietotāja profils netiek izmantots vairāk kā 1 gadu, tas tiek automātiski dzēsts.

KĀ AR SĪKDATNĒM (COOKIE FAILIEM)?

Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai lietotāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā mēs tās izmantojam.

Portālā otrapuse tiek izmantotas arī sīkdatnes, kas ļauj apkopot informāciju par lietotāju apmeklējumu. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas Jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā.

Šie dati ir anonīmi, taču tie ļauj mums piedāvāt lietotājiem atbilstošāko saturu. Tas palīdz vietnei atcerēties Jūsu lietotājvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fonta lielumu un citus displeja iestatījumus), lai Jums tie nebūtu jāievada katru reizi no jauna. Turpinot lietot iepazīšanās vietni otrapuse, lietotājs piekrīt, ka drīkstam saglabāt sīkdatnes lietotāja ierīcē. Sīkdatnes savā ierīcē vai portāla lietotāja uzstādījumos var dzēst jebkurā laikā.

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot analītiskās sīkdatnes.

otrapuse izmanto divas sīkdatņu kategorijas, taču lietotāju piekrišana nepieciešama tikai vienai no tām. Piekrītot analītiskajai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.
Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās lietotājam ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz lietotāja darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta:
  • nops - sīkdatne nepieciešama, lai lietotājam būtu iespēja autorizēties
  • uids - sīkdatne nepieciešama, lai sistēma atpazītu iepriekšējās lietotāja apmeklējuma reizes portālā
  • language - sīkdatne tiek izmantota, lai mēs atpazītu lietotāja izvēlēto valodu
  • fl - sīkdatne nepieciešama, lai pirmajā lapā rādītu autorizācijas vai reģistrēšanās formu, atkarībā no tā, vai lietotājs jau kādreiz ir ienācis portālā
  • cc_cookie - sīkdatne nepieciešama, lai sistēma atpazītu lietotāja apstiprinātos sīkdatņu iestatījumus
  • __cflb - sīkdatne nepieciešama, lai sistēma novirzītu lietotāja pieprasījumus uz vienu un to pašu serveri

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē:
  • _fbp - sīkdatne, kas nepieciešama lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam Facebook pixel. Šī sīkdatne piešķir unikālu identifikatoru un ļauj izsekot mājas lapas apmeklētājus dažādās mājas lapās.
  • _ga, _gat, _gid - šīs trīs sīkdatnes nepieciešamas lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam google analytics.

Portāls ir tiesīgs papildināt vai mainīt privātuma noteikumus, ja rodas šāda nepieciešamība.

SIA “Hansa Interactive”, www.otrapuse.lv, e-pasts: [email protected].
Ienākt